Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2011-07-08 23:35:25 10

2 ragdoll nagyon aranyos együtt! /Nem ,K Cs N /

A maine coon is békés cica, de annyira ne lehet "nyüstölni" húzni-vonni, mint egy ragdollt, a maine coon nagyon önérzetes cica, látni kell ha elég neki.

/Nekünk hamarabb volt mc-nk, és amikor a ragdoll egyedül maradt,hiányzott az az érdeklődő,követő,kíváncsi mc természete. /

A hozzászólás:
Kyrandia Creative Commons License 2011-07-08 23:14:08 9

(Tóth M.?)

Amikor Gréti tavaly elment, meg sem fordult a fejünkben, hogy más fajtát vegyünk. Nem mertem kipróbálni, biztosra mentem.

Ilyenek voltak együtt:

Előzmény:
jromi Creative Commons License 2011-07-08 22:58:54 6

Nagyon jó kép:) Elizabeth egy jó ragdoll tenyészetetből való,Pest mellől, bár már elköltöztek onnan.

 Mi 1éves korában vettük az akkor 3 éves mc cica mellé, aki azután fél évvel átment a szivárványhídon.Nagyon örülünk hogy őt választottuk, ilyen kedves cicát még nem láttam.

Hazajövetelkor az ajtóban vár, stb stb.

 Utána később maine coont vettünk a ragdollnak is./és magunknak/

 A maine coon - hát azt is órákig lehetne dícsérni, mint macskát, mint különleges természetét a fajtának.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!