Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2011-07-08 23:40:32 11

10 éves,az igen, középkorú:) Még most is elég ritka a ragdoll, 10évvel ezelőtt gondolom még ritkábban lehetett találni..

A mostani egyik cica világosabb színűnek tűnik.. 

A hozzászólás:
Kyrandia Creative Commons License 2011-07-08 23:11:25 8

Tudnak élni... :D

Asus 10 éves, Rambus 1. Ha nem ragdollunk lenne, akkor maincoon :) Amikor kerestük az új családtagot, a maincoont nem ajánlották gyerekhez.

Előzmény:
jromi Creative Commons License 2011-07-08 22:50:48 5

Hány évesek? 

 Nekünk is 2 cicánk van ,1 ragdoll 1 maine coon.

A ragdoll 3,5 éves, a maine coon fiatalabb 10 hónappal.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!