|
|
|
|
 |
jromi
2011-07-08 23:40:32
|
11
|
10 éves,az igen, középkorú:) Még most is elég ritka a ragdoll, 10évvel ezelőtt gondolom még ritkábban lehetett találni..
A mostani egyik cica világosabb színűnek tűnik.. |
|
A hozzászólás:
 |
Kyrandia
2011-07-08 23:11:25
|
8
|
Tudnak élni... :D
Asus 10 éves, Rambus 1. Ha nem ragdollunk lenne, akkor maincoon :) Amikor kerestük az új családtagot, a maincoont nem ajánlották gyerekhez. |
|
Előzmény:
 |
jromi
2011-07-08 22:50:48
|
5
|
Hány évesek?
Nekünk is 2 cicánk van ,1 ragdoll 1 maine coon.
A ragdoll 3,5 éves, a maine coon fiatalabb 10 hónappal.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|