Keresés

Részletes keresés

Kyrandia Creative Commons License 2011-07-08 23:11:25 8

Tudnak élni... :D

Asus 10 éves, Rambus 1. Ha nem ragdollunk lenne, akkor maincoon :) Amikor kerestük az új családtagot, a maincoont nem ajánlották gyerekhez.

A hozzászólás:
jromi Creative Commons License 2011-07-08 22:50:48 5

Hány évesek? 

 Nekünk is 2 cicánk van ,1 ragdoll 1 maine coon.

A ragdoll 3,5 éves, a maine coon fiatalabb 10 hónappal.

 

Előzmény:
Kyrandia Creative Commons License 2011-07-08 21:40:04 2

Én is ragdoll rajongó vagyok, két cicánk van, egy sajnos tavaly elment.

Szeretem, hogy értelmes, ragaszkodó, könnyen kezelhető fajta, nem utolsó sorban gyönyörűek. :)

 

 

Ő az idősebbik, ez egy régi kedvenc képem róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!