|
|
|
|
 |
Kyrandia
2011-07-08 22:47:12
|
4
|
Nekem azért aktívabbak a cicáim, inkább úgy jellemezném, hogy kiegyensúlyozottak. A kisebbik nemrég múlt 1 éves, játékos, kedves és Asust is jó kondiban tartja :) Keresztül rombolnak a lakáson, bírkóznak, van élet.
Gyerek szempontból is jó választás, így ismerkedtek Rambussal:

A te cicád mennyi idős? Melyik tenyészetből van? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Kyrandia
2011-07-08 21:40:04
|
2
|
Én is ragdoll rajongó vagyok, két cicánk van, egy sajnos tavaly elment.
Szeretem, hogy értelmes, ragaszkodó, könnyen kezelhető fajta, nem utolsó sorban gyönyörűek. :)

Ő az idősebbik, ez egy régi kedvenc képem róla. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|