Keresés

Részletes keresés

Kyrandia Creative Commons License 2011-07-08 22:47:12 4

Nekem azért aktívabbak a cicáim, inkább úgy jellemezném, hogy kiegyensúlyozottak. A kisebbik nemrég múlt 1 éves, játékos, kedves és Asust is jó kondiban tartja :) Keresztül rombolnak a lakáson, bírkóznak, van élet.

Gyerek szempontból is jó választás, így ismerkedtek Rambussal:

 

A te cicád mennyi idős? Melyik tenyészetből van?

A hozzászólás:
jromi Creative Commons License 2011-07-08 22:33:25 3

Nekünk 1 ragdoll ivartalanított lány cicánk van,Eliza a neve, és valóban egy tündér természetű kedves macska. A ragdollok mind ilyen nyugodt macskák vajon?

Amúgy nagyon fürge tud lenni, de napi fél óra rohangálás a max, a többi nyugi.

Tehát Tündér Eliza a ragdoll

Előzmény:
Kyrandia Creative Commons License 2011-07-08 21:40:04 2

Én is ragdoll rajongó vagyok, két cicánk van, egy sajnos tavaly elment.

Szeretem, hogy értelmes, ragaszkodó, könnyen kezelhető fajta, nem utolsó sorban gyönyörűek. :)

 

 

Ő az idősebbik, ez egy régi kedvenc képem róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!