Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2011-07-08 22:50:48 5

Hány évesek? 

 Nekünk is 2 cicánk van ,1 ragdoll 1 maine coon.

A ragdoll 3,5 éves, a maine coon fiatalabb 10 hónappal.

 

jromi Creative Commons License 2011-07-08 22:33:25 3

Nekünk 1 ragdoll ivartalanított lány cicánk van,Eliza a neve, és valóban egy tündér természetű kedves macska. A ragdollok mind ilyen nyugodt macskák vajon?

Amúgy nagyon fürge tud lenni, de napi fél óra rohangálás a max, a többi nyugi.

Tehát Tündér Eliza a ragdoll

A hozzászólás:
Kyrandia Creative Commons License 2011-07-08 21:40:04 2

Én is ragdoll rajongó vagyok, két cicánk van, egy sajnos tavaly elment.

Szeretem, hogy értelmes, ragaszkodó, könnyen kezelhető fajta, nem utolsó sorban gyönyörűek. :)

 

 

Ő az idősebbik, ez egy régi kedvenc képem róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!