Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2011-07-08 21:20:18 1

:) Igen, bár a kép csak illusztráció. Majd később írok a saját ragdollról.

Ui: Mivel maine coon topik már van, legyen egy ragdoll topik is :)

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2011-07-08 20:27:30 0

Tényleg nagyon szépséges!

Előzmény:
jromi Creative Commons License 2011-07-08 19:17:39 -

A ragdoll macska nagyon szép, kedves, emberbarát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!