Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
scoobydoonet Creative Commons License 2011-07-07 07:17:37 5081

Köszi a választ. Még gondolkozok melyik legyen, de egy biztos venni akarok.. :) venni fogok.

Előzmény:
hegedusahazteton Creative Commons License 2011-07-05 08:58:47 5073

A Kodak egyszerhasználatosa sokkal jobb, az kenterbe ver egy csomó digitálist. Az 10m-ig jó az általad linkelt digitális meg 3-ig, attól függ mire kell. Nem tudom miért ezt az agfa-t erőlteti az edigitál szerintem sokkal rosszabb mint a kodaké.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!