|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gomboc-artur
2011-07-05 15:35:46
|
5075
|
a tok álltaában egy árban van a géppel de van hogy drágább
szilikon tokkal csak akkor probálkozz ha nem kell többet a gép
(tuti beázik) |
|
Előzmény:
 |
Pri
2011-07-05 13:27:48
|
5074
|
Sziasztok!
Vörös tengeri víz alatti fotózáshoz a meglévő Nikon Coolpix S51-es gépemet szeretném használni. Korábbi években egyszer használatos gépekkel fényképeztem, ami bevált, de most ki szeretném próbálni a digitális gépemmel.
Tud valaki javasolni valami márkás, megbízható vízálló, nem merev(zacskó jellegű)tokot? Esetleg valami megbízható barácsmegoldás(merev tok átalakítás) is érdekelne!
Kb 3 évvel ezelőtt találtam hozzá való spec tokot a neten, de horror áron(drágább volt, mint maga a gép), de most már nem találom.
Szóval szeretnék sok képet készíteni és nem eláztatni a gépemet:-)! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|