Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gomboc-artur Creative Commons License 2011-07-05 15:35:46 5075

a tok álltaában egy árban van a géppel de van hogy drágább

szilikon tokkal csak akkor probálkozz ha nem kell többet a gép 

(tuti beázik)

Előzmény:
Pri Creative Commons License 2011-07-05 13:27:48 5074

Sziasztok!

 

Vörös tengeri víz alatti fotózáshoz a meglévő Nikon Coolpix S51-es gépemet szeretném használni. Korábbi években egyszer használatos gépekkel fényképeztem, ami bevált, de most ki szeretném próbálni a digitális gépemmel.

Tud valaki javasolni valami márkás, megbízható vízálló, nem merev(zacskó jellegű)tokot?  Esetleg valami megbízható barácsmegoldás(merev tok átalakítás) is érdekelne!

Kb 3 évvel ezelőtt találtam hozzá való spec tokot a neten, de horror áron(drágább volt, mint maga a gép), de most már nem találom.

Szóval szeretnék sok képet készíteni és nem eláztatni a gépemet:-)!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!