|
|
|
|
 |
laleeeee
2011-07-03 21:36:43
|
12360
|
aluminium nyílászárókat gyártó cégnél.. |
|
A hozzászólás:
 |
rodder
2011-07-03 21:32:38
|
12359
|
Sziasztok!
...régebben már készítzettem körpanorámát de egy kicsit elfeledkeztem róla..Most idetévedtem és megint elkapott a hév...szeretnék gömb panorámákat készíteni.
Szeretnék egy home made fejet barkácsolni egy Nodal Ninja megoldást...
Azokat kérdezném akik gyártottak már hasonlót, hogy milyen alumíniumot használtak és hol szerezhető be hasonló profilú alumínium mint amilyen a nodal ninja-hoz kell???
A tervezés és a legyártás nem probléma de olcsón szeretnék megfelelő anyagot szerezni hátha megint elmúlik az őrület...
Előre is köszönöm!
Ui.: Nagyon profi képeket készítetek !!!! Végre egy topik ahol nincs arcoskodás viszont van segítőkészség!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|