|
|
|
|
 |
Degeczi
2011-07-02 08:33:51
|
12356
|
(ja igen, írod a Canon 550-et a korábbi hozzászólásban) |
|
A hozzászólás:
 |
Degeczi
2011-07-02 08:32:57
|
12355
|
elméletben 3-al is összejöhet (nem írtad, de APS-C-t feltételezve), de számolj 4-el, az biztonságosabb
mivel halszem (elfordítás mértékétől függően vándorló nodális ponttal), kényes arra, h pontosan a kalibráláskori elfordítással készüljön a tényleges sorozat is
ez persze akkor nem gond, ha eleve fokozatokra állítható a panorámafej, csak ha szabadon forgatható
kell lefelé és fölfelé is |
|
Előzmény:
 |
manitounickfree
2011-07-02 08:13:33
|
12354
|
köszi!
samyang 8mm optikával hány képet kell készítenem h elég legyen a 360°-ra? és felfelé-lefelé is kell fotózni vagy arra már nincs szükség a 8mm miatt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|