Keresés

Részletes keresés

Degeczi Creative Commons License 2011-07-02 08:32:57 12355

elméletben 3-al is összejöhet (nem írtad, de APS-C-t feltételezve), de számolj 4-el, az biztonságosabb

 

mivel halszem (elfordítás mértékétől függően vándorló nodális ponttal), kényes arra, h pontosan a kalibráláskori elfordítással készüljön a tényleges sorozat is

ez persze akkor nem gond, ha eleve fokozatokra állítható a panorámafej, csak ha szabadon forgatható

 

kell lefelé és fölfelé is

A hozzászólás:
manitounickfree Creative Commons License 2011-07-02 08:13:33 12354

köszi!

samyang 8mm optikával hány képet kell készítenem h elég legyen a 360°-ra? és felfelé-lefelé is kell fotózni vagy arra már nincs szükség a 8mm miatt?

Előzmény:
laleeeee Creative Commons License 2011-07-02 02:47:19 12353

ilyet kiterített gömpanorámából lehet,egy Flexify nevű ps-plugin segítségével

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!