Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011-07-02 08:13:33 12354

köszi!

samyang 8mm optikával hány képet kell készítenem h elég legyen a 360°-ra? és felfelé-lefelé is kell fotózni vagy arra már nincs szükség a 8mm miatt?

A hozzászólás:
laleeeee Creative Commons License 2011-07-02 02:47:19 12353

ilyet kiterített gömpanorámából lehet,egy Flexify nevű ps-plugin segítségével

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2011-07-01 22:17:28 12352

sziasztok!

ilyen fotót h kell készíteni?

gondolok én, mennyi és milyen irányba kell fotózni?

canon550d smayang8mm, gondolom ezt jó ha leírom.

előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!