|
|
|
|
 |
manitounickfree
2011-07-02 08:13:33
|
12354
|
köszi!
samyang 8mm optikával hány képet kell készítenem h elég legyen a 360°-ra? és felfelé-lefelé is kell fotózni vagy arra már nincs szükség a 8mm miatt? |
|
A hozzászólás:
 |
laleeeee
2011-07-02 02:47:19
|
12353
|
ilyet kiterített gömpanorámából lehet,egy Flexify nevű ps-plugin segítségével |
|
Előzmény:
 |
manitounickfree
2011-07-01 22:17:28
|
12352
|
sziasztok!
ilyen fotót h kell készíteni?
gondolok én, mennyi és milyen irányba kell fotózni?
canon550d smayang8mm, gondolom ezt jó ha leírom.
előre is köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|