Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NSfromHungary Creative Commons License 2011-06-30 20:36:10 336

Ó, köszi, bár szerintem annyira azért nem jók. Főleg mostanság, nincs időm fotózni és visszabutultam :(

 

Én még csak gerlére vagyok felvatava :) 

 

A szalonkáért meg nagyon fáj a szívem, remélem lesz még lehetőségem az életben rá. Grat hozzá!

Előzmény:
D94A Creative Commons License 2011-06-30 18:51:41 333

Nagyon jók a képeid!

Engem legjobban a szalonka után avattak fel!:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!