Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NSfromHungary Creative Commons License 2011-06-30 20:34:37 335

:))))))) Biztos nagyítottak is a falukra belőle!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-06-30 18:51:36 332

Naja, pl ezekre gondoltam. Láttam már a képeidet, tök jók!

Ilyen helyzetben még nem voltam, egyszer volt csak olyan, hogy egy vonatból lefényképeztem egy kis falut. Nem kellett volna. :) Aztán becsukta két civilruhás a kupé ajtaját maguk mögött és hárman maradtunk.  Nem húzták ki a filmet (ez még filmes korszak!), hanem vissza kellet tekernem és azt mondták, megnézik mi minden van még rajta.

Azóta nem szóltak!  :)  Talán még mindig nézik ... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!