|
|
|
|
 |
caisse
2011-06-30 09:52:28
|
4756
|
Benátnak nagyon szorítok hogy sikerüljön a fehér triko,ha top formában lenne akkor azt mondanám hogy lazán sikerülhetne neki de történtek után nem tudom mire lehet képes.Rojas szerintem az első 7-en nyerni fog egy szakaszt és ezzel le veszi a terhet a csapatról.Huu már nagyon várom a Tour-t:) |
|
A hozzászólás:
 |
varyvanda
2011-06-29 16:20:22
|
4755
|
A spanyol sajtó szerint a srácok eddig akövetkező fogadalmakat tették:
Benát Intxausti barátja, Xavi Tondo emléke előtt tisztelegve meg akarja szerezni a fehér trikót.
David Arroyo egy nagyszerű szakaszgyőzelemt szeretne szülővárosának Talaveranak.
Sok sikert fiúk, mindent bele! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|