Keresés

Részletes keresés

caisse Creative Commons License 2011-06-30 09:52:28 4756

Benátnak nagyon szorítok hogy sikerüljön a fehér triko,ha top formában lenne akkor azt mondanám hogy lazán sikerülhetne neki de történtek után nem tudom mire lehet képes.Rojas szerintem az első 7-en nyerni fog egy szakaszt és ezzel le veszi a terhet a csapatról.Huu már nagyon várom a Tour-t:)

A hozzászólás:
varyvanda Creative Commons License 2011-06-29 16:20:22 4755

A spanyol sajtó szerint a  srácok eddig  akövetkező fogadalmakat tették:

 

Benát Intxausti barátja, Xavi Tondo emléke előtt tisztelegve meg akarja szerezni a fehér trikót.

David Arroyo egy nagyszerű szakaszgyőzelemt szeretne szülővárosának Talaveranak.

 

Sok sikert fiúk, mindent bele!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!