|
|
|
|
 |
T. Thick
2011-06-28 22:13:00
|
1087
|
Képet tudsz róla feltenni?
Látatlanban inkább fali gyíkra tippelek, az szokott bemászni a falakról a lakásokba. Bármikor elengedhető, a kicsik épp olyan önállók, mint a nagyok. Külvárosi füves területeken, különösen vasúti töltések napsütötte oldalában sok fürge és fali gyík él, ott el lehet engedni. |
|
A hozzászólás:
 |
bag78
2011-06-28 18:39:55
|
1086
|
Sziasztok!
Vasárnap egy budapesti panel 7. emeleti lakásában találtunk egy kicsi, kb 10cm-es fürge gyíkot(?). Gyorsan berendeztünk neki egy 15l-es terráriumot búvóhellyel, és kis tücsköket kap. Nem tudjuk, hogy a repedéseken mászott-e fel, vagy esetleg hétvégén hoztuk fel vidékről egy csomagban?
Gondolom minél kevesebbet van nálunk, annál jobb neki. Vagy etessük egy ideig, s csak akkor engedjük el, ha már nagyobbacska?
A szabadon engedés helyszíne megint kérdéses, mivel nem tudjuk honnan jött.
Bármilyen gondolatot, tanácsot örömmel fogadunk!
Üdv,
bag |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|