Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
topoly Creative Commons License 2011-06-27 20:57:47 272

(Vidijó.)

Előzmény:
jeti_ Creative Commons License 2011-06-27 20:37:38 271

Nekem is 1000D van, ezért mondom, hogy 30/40/50D teljesen elég lenne az én elvárásaimnak.

(ami hiányzik: iso1600+, spot, 2.8 közép fókusz, 6fps)

Sigma 24-70/2.8 , 24-105 F/4L , ha már ez a tartomány kell, de croppra jobb lenne 17-55/2.8.

Mi az amit a 60D ad, de a 30/40/50D nem ?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!