|
|
|
|
 |
DanGer88
2011-06-27 15:13:27
|
4752
|
Cave és Petacchi számításaim szerint nem fog végigmenni, így talán harcban lehet a zöld trikóért Rojas :) |
|
 |
caisse
2011-06-27 15:01:47
|
4751
|
Én is igy látom,és szerintem akár az első szakaszt meg is nyerheti az utolsó 2,5 km 5% körüli ,mondjuk Gilbertet nehéz lesz megverni:) |
|
A hozzászólás:
 |
w.ullrichfun
2011-06-27 14:57:45
|
4750
|
Ahogy a hegyeken(is) ment most júniusban, akár a zöldre is rámehet - nagy sikerre pályázó csapatot nem igen tud kiállítani most a Movi, viszont szökésekben(ha viszi "magával" vki Josét) szokás szerint jók lehetnek, és azért levadászni a sprintertrikót Cave, Peta v a Viking elől nagy mutatvány lenne! :) |
|
Előzmény:
 |
caisse
2011-06-26 20:49:44
|
4748
|
Rojas igazán megérdemelte :)A Touron fogja szálítani a top 6-os eredményeket mint mindig. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|