Keresés

Részletes keresés

DanGer88 Creative Commons License 2011-06-27 15:13:27 4752

Cave és Petacchi számításaim szerint nem fog végigmenni, így talán harcban lehet a zöld trikóért Rojas :)

caisse Creative Commons License 2011-06-27 15:01:47 4751

Én is igy látom,és szerintem akár az első szakaszt meg is nyerheti az utolsó 2,5 km 5% körüli ,mondjuk Gilbertet nehéz lesz megverni:)

A hozzászólás:
w.ullrichfun Creative Commons License 2011-06-27 14:57:45 4750

Ahogy a hegyeken(is) ment most júniusban, akár a zöldre is rámehet - nagy sikerre pályázó csapatot nem igen tud kiállítani most a Movi, viszont szökésekben(ha viszi "magával" vki Josét) szokás szerint jók lehetnek, és azért levadászni a sprintertrikót Cave, Peta v a Viking elől nagy mutatvány lenne! :)

Előzmény:
caisse Creative Commons License 2011-06-26 20:49:44 4748

Rojas igazán megérdemelte  :)A Touron fogja szálítani a top 6-os eredményeket mint mindig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!