Keresés

Részletes keresés

futoz Creative Commons License 2011-06-26 23:44:33 267

Én a helyedben lecsapnék a skyra

A hozzászólás:
_img Creative Commons License 2011-06-26 23:37:46 265

kösz az ajánlatot, elsősorban vadiúj UV-t keresnék, de megjegyzem arra az esetre ha semmi nem jönne össze!

 

Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2011-06-26 22:33:13 263

Van egy 82-es BW KR 1.5 (SKYLIGHT) szűrőm, Slim MC. Hibátlan, elfogytak mögüle a Pentax optikák. Ha gondolod, megegyezhetünk. Szia.

 

harminc-4088109

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!