|
|
|
|
 |
_img
2011-06-26 23:37:46
|
265
|
kösz az ajánlatot, elsősorban vadiúj UV-t keresnék, de megjegyzem arra az esetre ha semmi nem jönne össze!
|
|
A hozzászólás:
 |
képfaragó
2011-06-26 22:33:13
|
263
|
Van egy 82-es BW KR 1.5 (SKYLIGHT) szűrőm, Slim MC. Hibátlan, elfogytak mögüle a Pentax optikák. Ha gondolod, megegyezhetünk. Szia.
harminc-4088109 |
|
Előzmény:
 |
_img
2011-06-26 21:10:47
|
261
|
sziasztok
most vettem végre egy 16-35 2.8 II-es objektívet.
erre 82mm-es UV szűrőt kéne tennem, de sehol nincs itthon, már berendeltem egy helyen, de sajnos nem fog megérkezni keddig-aznap megyek 5napra fotózni valahová, addig muszáj szereznem egy szűrőt mert így nem merem levenni a kupakot :)
Nem tudtok javasolni valamit, honnan tudnék venni?
(alap hoyá-t találtam 7ezerért, de erre a lencsére jóminőségű hoya-t vagy b+w-t szeretnék tenni.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|