Keresés

Részletes keresés

_img Creative Commons License 2011-06-26 23:35:26 264

a régi 16-35-ön tökéletes volt egy sima b+w. II-esen bezavar a cucc?

sajnos objektívbuzi vagyok, úgyhogy nem hagyom fedetlenül a gyönyörű frontlencsét (meg hát erősen ajánlott az én szakmámban amúgyis:)

A hozzászólás:
futoz Creative Commons License 2011-06-26 21:34:26 262

szerintem hagyd a szűrőt, úgyis csak valami superslim lenne jó rá, de még az is lehet, hogy vignyettálna. 

Előzmény:
_img Creative Commons License 2011-06-26 21:10:47 261

sziasztok

most vettem végre egy 16-35 2.8 II-es objektívet.

erre 82mm-es UV szűrőt kéne tennem, de sehol nincs itthon, már berendeltem egy helyen, de sajnos nem fog megérkezni keddig-aznap megyek 5napra fotózni valahová, addig muszáj szereznem egy szűrőt mert így nem merem levenni a kupakot :)

 

Nem tudtok javasolni valamit, honnan tudnék venni?

(alap hoyá-t találtam 7ezerért, de erre a lencsére jóminőségű hoya-t vagy b+w-t szeretnék tenni.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!