|
|
|
|
 |
_img
2011-06-26 23:35:26
|
264
|
a régi 16-35-ön tökéletes volt egy sima b+w. II-esen bezavar a cucc?
sajnos objektívbuzi vagyok, úgyhogy nem hagyom fedetlenül a gyönyörű frontlencsét (meg hát erősen ajánlott az én szakmámban amúgyis:) |
|
A hozzászólás:
 |
futoz
2011-06-26 21:34:26
|
262
|
szerintem hagyd a szűrőt, úgyis csak valami superslim lenne jó rá, de még az is lehet, hogy vignyettálna. |
|
Előzmény:
 |
_img
2011-06-26 21:10:47
|
261
|
sziasztok
most vettem végre egy 16-35 2.8 II-es objektívet.
erre 82mm-es UV szűrőt kéne tennem, de sehol nincs itthon, már berendeltem egy helyen, de sajnos nem fog megérkezni keddig-aznap megyek 5napra fotózni valahová, addig muszáj szereznem egy szűrőt mert így nem merem levenni a kupakot :)
Nem tudtok javasolni valamit, honnan tudnék venni?
(alap hoyá-t találtam 7ezerért, de erre a lencsére jóminőségű hoya-t vagy b+w-t szeretnék tenni.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|