Keresés

Részletes keresés

képfaragó Creative Commons License 2011-06-26 22:33:13 263

Van egy 82-es BW KR 1.5 (SKYLIGHT) szűrőm, Slim MC. Hibátlan, elfogytak mögüle a Pentax optikák. Ha gondolod, megegyezhetünk. Szia.

 

harminc-4088109

futoz Creative Commons License 2011-06-26 21:34:26 262

szerintem hagyd a szűrőt, úgyis csak valami superslim lenne jó rá, de még az is lehet, hogy vignyettálna. 

A hozzászólás:
_img Creative Commons License 2011-06-26 21:10:47 261

sziasztok

most vettem végre egy 16-35 2.8 II-es objektívet.

erre 82mm-es UV szűrőt kéne tennem, de sehol nincs itthon, már berendeltem egy helyen, de sajnos nem fog megérkezni keddig-aznap megyek 5napra fotózni valahová, addig muszáj szereznem egy szűrőt mert így nem merem levenni a kupakot :)

 

Nem tudtok javasolni valamit, honnan tudnék venni?

(alap hoyá-t találtam 7ezerért, de erre a lencsére jóminőségű hoya-t vagy b+w-t szeretnék tenni.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!