Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
excalibur38 Creative Commons License 2011-06-25 13:22:44 291

Köszönöm!

Igen Hoya csak elírtam.  :-))

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2011-06-25 11:30:43 290

Én spec Holya-t nem vennék, de Hoya-t igen mert az minőségi márka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!