Keresés

Részletes keresés

Nyolcadik utas Creative Commons License 2011-06-22 16:59:12 330

Ma előkerűlt a Szürki is. Hosszabb ideje nem láttam, azt hittem már nem él.

Nyolcadik utas Creative Commons License 2011-06-21 23:25:25 329

Tavaj=tavaly.

A hozzászólás:
Nyolcadik utas Creative Commons License 2011-06-21 23:21:38 328

Cinkotai temető környékén egy barátom tavaj tragikus hirtelenséggel elhunyt.

Hat cica maradt utánna. Mára már csak egy maradt. A Foltika.

Kb. 3-4 éves, úgy tudom ivartalanított nőstény.

A kőrnyéken egy szomszéd sem ad neki enni. Mikor tehetem én viszek (most már csak neki) Sashalomról élelmet.

Ha valakinek megtetszik és befogadná, Foltika biztos boldog lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!