Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2011-06-28 12:09:47 735

> sötét parkett, ...

 

Világos szőnyeget rá!

 

> ... sötét falak, ...

 

Fehér festéket rá!

 

> ... kevés ablak, ...

 

Ablaktok belsejét és a párkányt fehérre festeni!

 

> ... és szeretjük a sok fényt

 

Elhiggyem?

_nyunyuka Creative Commons License 2011-06-27 21:57:57 733

Ha sokáig világítotok folyamatosan, akkor ez a ti fényforrásotok:

Létezik E27-es fejjel is. Fehérre meszelt 6*6 méteres szobában, kőris (nem laminált) parkettánál szinte süt :-).

 

A szelídebb kivitel "csak" 70W-os :-): https://fenyaruhaz.hu/hu/product/item/23191?cat_id=1811

A hozzászólás:
WiZARD Creative Commons License 2011-06-20 11:38:30 731

sziasztok

 

kéne segítség, hogy mennyi/mekkora lámpát vegyek lakásba.
most 50wattos halogénekkel van tele, amik egyrészt fényerőben kevesek, cserébe qrvasokat fogyasztanak.

nappali+konyha 25nm körül van. most 8*50 watt halogénnel nem elég világos.
3 helyen (nagyjából egyenletesen elosztva) tudok feltenni lámpát.

kérdés hogy 28 wattos fénycsöves cucc elég a 3 helyre. vagy 40-55 wattos kellene a 3x?

(illetve 2-3 foglalatos E27-es cuccokat is nézek, azokba 2-3 db 20watt körüli lámpát tennék)

 

sötét parkett, sötét falak, kevés ablak, és szeretjük a sok fényt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!