|
|
|
|
 |
PETYUS
2011-06-28 12:09:47
|
735
|
> sötét parkett, ...
Világos szőnyeget rá!
> ... sötét falak, ...
Fehér festéket rá!
> ... kevés ablak, ...
Ablaktok belsejét és a párkányt fehérre festeni!
> ... és szeretjük a sok fényt
Elhiggyem? |
|
A hozzászólás:
 |
WiZARD
2011-06-20 11:38:30
|
731
|
sziasztok
kéne segítség, hogy mennyi/mekkora lámpát vegyek lakásba. most 50wattos halogénekkel van tele, amik egyrészt fényerőben kevesek, cserébe qrvasokat fogyasztanak.
nappali+konyha 25nm körül van. most 8*50 watt halogénnel nem elég világos. 3 helyen (nagyjából egyenletesen elosztva) tudok feltenni lámpát.
kérdés hogy 28 wattos fénycsöves cucc elég a 3 helyre. vagy 40-55 wattos kellene a 3x?
(illetve 2-3 foglalatos E27-es cuccokat is nézek, azokba 2-3 db 20watt körüli lámpát tennék)
sötét parkett, sötét falak, kevés ablak, és szeretjük a sok fényt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|