Keresés

Részletes keresés

Csuli85 Creative Commons License 2011-06-18 16:44:55 12330

Biztos sok munka van benne, mire összeállítja az ember. Fotózni sem lehet semmi, bár ezeket a gigapixeleseket már gép vezérli.

Ezért próbálkoznék én a 6-7 képből álló panorámával,mert azt talán összetudom hozni.

Persze ezeknél,ha jól sejtem már nagylátót kell használni értelemszerűen.

 

A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2011-06-18 16:29:43 12329

A sokgigapixeles panorámákat kislátószögű, nagy fókusztávolságú objektívvel készült képek százaiból, ezreiből állítják össze.

Előzmény:
Csuli85 Creative Commons License 2011-06-18 16:13:43 12328

Vagyis nem csak a effektív pixelszám számít,hanem a fényképező szenzor mérete is. Ha jól néztem utána a dolgoknak.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!