|
|
|
|
 |
Csuli85
2011-06-18 16:44:55
|
12330
|
Biztos sok munka van benne, mire összeállítja az ember. Fotózni sem lehet semmi, bár ezeket a gigapixeleseket már gép vezérli.
Ezért próbálkoznék én a 6-7 képből álló panorámával,mert azt talán összetudom hozni.
Persze ezeknél,ha jól sejtem már nagylátót kell használni értelemszerűen.
|
|
A hozzászólás:
 |
scarabaeus
2011-06-18 16:29:43
|
12329
|
A sokgigapixeles panorámákat kislátószögű, nagy fókusztávolságú objektívvel készült képek százaiból, ezreiből állítják össze. |
|
Előzmény:
 |
Csuli85
2011-06-18 16:13:43
|
12328
|
Vagyis nem csak a effektív pixelszám számít,hanem a fényképező szenzor mérete is. Ha jól néztem utána a dolgoknak.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|