|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mercutio_
2011-06-18 15:57:09
|
2844
|
Kevered a dolgokat.
Az 1680x900 a laptop kijelzőjének a maximális felbontása. Azt, hogy a laptopra integrált videókártya mekkora maximális felbontást tud, és a laptopon található kimeneten keresztül mekkora felbontás küldhető ki egy külső kijelzőre ettől teljesen független dolog. |
|
Előzmény:
 |
romitomi
2011-06-18 01:49:53
|
2843
|
Koszonom a valaszokat,tanacsokat.Amit sikerult leszurnom az az...:),hogy nekem teljesen megfelelne ez a 2233-as eizo.
nade,1680x1050-es felbontast tud ugye,ehhez kellene a laptop ami legalabb ennyit?vagy pont ennyit tudjon ami asszem szinte lehetelen misszio,en legalabbis nem talatam semmi kezzel foghatot...
1680x900 as van nem is keves,de ugye igy nem sok ertelem van osszekotni a 2233w-vel...
magyarul:I need help...!!!!...:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|