Keresés

Részletes keresés

Csuli85 Creative Commons License 2011-06-16 19:35:52 12323

Csak remélni mertem. Akkor jó helyen kérdezgetek.

Kicsit hosszú lenne átolvasni a topic összes bejegyzését,de azért megpróbálom.

A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2011-06-16 19:23:10 12322

Gömbpanorámák. Kb. ez az egész topik erről szól.

Előzmény:
Csuli85 Creative Commons License 2011-06-16 19:17:58 12321

Sziasztok!

 

Nem tudom,hogy jó helyen érdeklődöm e,de hátha tud nekem valaki segíteni.

Panoráma fotózásról lenne szó, kicsit magasabb szinten(legalább is azt hiszem)

 

Erről lenne szó:

 

http://www.360.hu/

 

A fent említett oldalon látható képek érdekelnének, hogy milyen géppel lehet ilyeneket készíteni, milyen technikával, milyen progival lehetnek így összefűzve a képek. Szóval, én is szeretnék így fotózni.

Köszönöm a segítséget előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!