|
|
|
|
 |
scarabaeus
2011-06-16 19:23:10
|
12322
|
Gömbpanorámák. Kb. ez az egész topik erről szól. |
|
A hozzászólás:
 |
Csuli85
2011-06-16 19:17:58
|
12321
|
Sziasztok!
Nem tudom,hogy jó helyen érdeklődöm e,de hátha tud nekem valaki segíteni.
Panoráma fotózásról lenne szó, kicsit magasabb szinten(legalább is azt hiszem)
Erről lenne szó:
http://www.360.hu/
A fent említett oldalon látható képek érdekelnének, hogy milyen géppel lehet ilyeneket készíteni, milyen technikával, milyen progival lehetnek így összefűzve a képek. Szóval, én is szeretnék így fotózni.
Köszönöm a segítséget előre is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|