|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mercutio_
2011-06-15 14:25:00
|
2842
|
Itt egy érthető ábra az egyes monitorméretekről.
100-150 ezer között újonnan én egy Dell U2410-est vennék az A05-ös javított reviziót, vagy ha kell a nagyobb méret U2711-et, ha pedig az EIZO-hoz ragaszkodik, akkor EV2333W, de én a C-PVA paneltől nem várnék csodát, szóval talán inkább S2233W.
Notebook esetében érdemes előtte utánaolvasni, hogy mekkora felbontást tud a külső kimeneten, mert az LCD monitorokat a natíve felbontásukon érdemes használni, annál kisebbnél a képe nem olyan szép és éles. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-06-15 01:05:25
|
2841
|
Hat nezd, egy 5:4 vagy 4:3 aranyu monitoron a ket, oldalso eszkoztar nyilvan tobb helyet zabal,mint egy 16:9 vagy akar egy 16:10 aranyu monitoron, ez belathato. A javaslo posztja erre iranyult, az aranyokra. Maga a meret az egy mas dolog, az en fejemmel 19" is tokeletesen eleg. Az persze lehet, hogy nem pont neked es nem pont abban a keparanyban... Viszont 16:9-ben pedig a magassag kevesebb, tehat "nincs igazsag". Photoshopra, hasonloakra 16:9, amugy 4:3 - de ez egy regimodi ajanlas, en regimodi vagyok. Muszaj is leszek atallni.
Koszonom az S-PVA-s tippet! Sajnos 100 ezrem most nincs ra.:( Fogalmam sem volt rola, hogy ekkora meretben gyartanak iyen panelt, de orulok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|