Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011-06-14 19:56:07 12320

ok, köszi hogy szoltál. írtam neki mailt, várok.

üdv. zoli

A hozzászólás:
bodiroger Creative Commons License 2011-06-14 14:44:09 12318

egy ismerősömnek van eladó 8m walimex... ha még érdekel, megkérdezem az árát.

http://www.edigital.hu/Nagylatoszogu_objektiv/Walimex/Samyang_Nikon_8/3.5_Fisheye_objektiv-p49597.html

 

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2011-06-03 20:06:18 12312

sziasztok!

van e valakinek megunt, eladó samyang 8mm-es optikája, eos véggel ?

adok veszek topikban már jártam.

előre is köszi.

 

üdv.

 

m.a.n.i.t.o.u@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!