Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mercutio_ Creative Commons License 2011-06-13 19:56:55 2835

6 évvel ezelőtti modell, nem csoda, hogy már nincs forgalomban és esélyes, hogy a mai igényeknek nem felel meg.

Írd le mennyit szándsz a monitorra, használt vagy új jöhet szóba és mire használnád, akkor majd ajánlanak neked a szakik valamit.

Előzmény:
romitomi Creative Commons License 2011-06-13 18:02:33 2834

hello mindenki!

 

Arrol erdeklodnek,hogy esetleg tudna valaki 1 osszefoglalo,atlathato,mindenki szamara egyertelmu posztot irni,hanyadan allunk monitorok ugyeben?

 

Gondolok itt 1 kategoriakra,collra,paneltipusra lebontott fogalmazvanyra,ugyanis repkednek itt ezerrel,atlathatatlanul a kijelzok,monitorok.Ember legyen a talpan aki ezt atlatja,idovel meg mindig lehetne erre a posztra hivatkozni ha valaki uj user erdeklodne.

 

Remelem van koztetek olyan aki ebben segitseget nyujtana kb 99%-unknak.esetleg ha 1 link lenne ami mindezt megfogalmazza az is nagyon nagy segitseg lenne.

 

En is beruhaznek 1-re de amit ajanlottak ,kineztem a fujitsu siemens p19-2-je az mar ugy tunik nincs forgalomban,ill lehet van 1 kov.verzioja amirol en meg nem tudok,ha esetleg valaki tud kerem vilagositson fel.

 

Illetve,ha ebben a meretben lenne kijelzo hasonlo tudassal mint a p19-2 azt is megkoszonnem.

 

brt.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!