Keresés

Részletes keresés

gugugaga Creative Commons License 2011-06-12 23:33:01 4732

Crans Montana nevezhető nagy hegynek, elvégre itt alpesi sí világkupa verseny is szokott lenni :)

de szépen ment a Szöszi megérdemli a gratulációt :)

 

 

Mauricionak örülök, amióta nálunk van ilyen teljesítményt szeretnék látni tőle, úgy tűnik megtalálta a formát.

A hozzászólás:
varyvanda Creative Commons License 2011-06-12 20:17:40 4731

És ne feldkezzünk meg arról, hogy a veronai ifjak is támadnak, mert a topik második fele lett a 2.

Nagyon jó hírek ezek, örülök neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!