|
|
|
|
 |
gugugaga
2011-06-12 23:33:01
|
4732
|
Crans Montana nevezhető nagy hegynek, elvégre itt alpesi sí világkupa verseny is szokott lenni :)
de szépen ment a Szöszi megérdemli a gratulációt :)
Mauricionak örülök, amióta nálunk van ilyen teljesítményt szeretnék látni tőle, úgy tűnik megtalálta a formát. |
|
A hozzászólás:
 |
varyvanda
2011-06-12 20:17:40
|
4731
|
És ne feldkezzünk meg arról, hogy a veronai ifjak is támadnak, mert a topik második fele lett a 2.
Nagyon jó hírek ezek, örülök neki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|