Keresés

Részletes keresés

caisse Creative Commons License 2011-06-12 17:43:55 4729

Most már biztos hogy jó formában van:)

A hozzászólás:
caisse Creative Commons License 2011-06-11 21:37:06 4728

Annak ellenére hogy Rui Costa ma kapott 7 percet szerintem biztos helye lesz a Tour csapatban,Intxaustiba viszont már nem vagyok ennyire biztos ma is az utolsó csoportal jött be nagyon sajnálom szegényt.Nem tudom egy Prológ után menyire lehet formárol beszélni de Gugunak lehet igaza lesz és Soler végre jó formába lesz a Toruon:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!