Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2011-06-11 06:47:53 24415

A hét közepétől meg a Körös virágzik. Flower olyan kérészfelhőt képelt, hogy még olyat sosem láttam. Érdemes ide is kimenni!

 

 

Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2011-06-09 21:19:53 24414

Lányok, Fiók!

 

Most a hétvégétől vátható a tiszavirágzás. Jópofa dögönce. Este, kb- 6-tó várhatóak, naplementéig.

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!