Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-06-10 19:31:15 321

Júújjj, ez nagyon dúúrrrrrva! :D

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-06-10 15:39:18 320

Nagy a csönd.

Írok egy történetet a közelmúltból.

 

Bevezetésként annyit kell tudni, hogy a nickem nem női nemet takar, hanem a nevem kezdőbetűiből még a suliban ragasztották rám, amit aztán jó pár év alatt megszoktam (pontosabban megszoktattak velem...).

 

Esküvő fotózáson voltam, ahol kérés volt, hogy a pár teljes napja meg legyen örökítve. A menyasszon öltöztetésig, illetve előtte a vetkőztetésig nem is volt baj, de akkor a leendő új asszony elbizonytalanodott, hogy azt is végig fotózzam-e.

Nagggyon csinos volt ....!

 

Oldandó a helyzetet, a sminkes-kozmetikus lánynak, aki maga is fotós, mondtam, hogy mi lenne, ha ő menne be a másik szobába? A menyasszony megkönnyebbült, hogy így már jó lesz! És akkor odaadtam a sminkesnek a gépemet! :)) Vette a lapot!

Ezért aztán nem láttam a vetkőzés-öltözést ...., amíg le nem töltöttem a fotókat! :))))

Természetesen a szolíd verzióból kaptak is néhány fotót! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!