Nagy a csönd.
Írok egy történetet a közelmúltból.
Bevezetésként annyit kell tudni, hogy a nickem nem női nemet takar, hanem a nevem kezdőbetűiből még a suliban ragasztották rám, amit aztán jó pár év alatt megszoktam (pontosabban megszoktattak velem...).
Esküvő fotózáson voltam, ahol kérés volt, hogy a pár teljes napja meg legyen örökítve. A menyasszon öltöztetésig, illetve előtte a vetkőztetésig nem is volt baj, de akkor a leendő új asszony elbizonytalanodott, hogy azt is végig fotózzam-e.
Nagggyon csinos volt ....!
Oldandó a helyzetet, a sminkes-kozmetikus lánynak, aki maga is fotós, mondtam, hogy mi lenne, ha ő menne be a másik szobába? A menyasszony megkönnyebbült, hogy így már jó lesz! És akkor odaadtam a sminkesnek a gépemet! :)) Vette a lapot!
Ezért aztán nem láttam a vetkőzés-öltözést ...., amíg le nem töltöttem a fotókat! :))))
Természetesen a szolíd verzióból kaptak is néhány fotót! :)
|