Hát ez is egy szakma. Meg kell tanulni !
Persze végül a lakást sk. is ki lehet festeni, de általában csak 2. osztályúra sikerül.
Én is nagyon sokáig magam csináltam a festéseket, főleg a kisebb helyiségekét.
Egy nagyszoba minőségi festését jobb szakemberre bízni. Persze akkor is lehet csalódás !!
Viszont az anyagköltség a legkevesebb. Egy szobára kb. 10 eft elég. Glett, és festék.
Viszont ha fiatalok vagytok és van bátorságotok meg lehet próbálni.
Egy közepes lakás fetése is 120 -140 eft. A jó mester másodmagával 2 . nap alatt megcsinálja.
Viszont Ti biztos nem. És ami a lényeges - a kipakolás , takarítás igy is úgy is a Ti feladatotok, arra is elmegy minimum 2 x 3 nap. Vagy több.
Tehát : a közép 130 eft -ból le a z anyagra 30 eft, akkor azt számoljátok megéri e nektek 6 -8 napot azért bajlódni ?
ha a munkahelyteken többet kerestek, nyilván nem !! |