Keresés

Részletes keresés

Zoltanuss Creative Commons License 2011-06-10 17:46:31 54

 Hát ez is egy szakma. Meg kell tanulni !

 Persze végül a lakást sk. is ki lehet festeni, de általában   csak 2. osztályúra sikerül.

 Én is nagyon sokáig magam csináltam a festéseket, főleg a kisebb helyiségekét.

 Egy nagyszoba minőségi festését jobb szakemberre bízni. Persze akkor is lehet csalódás !!

 

 

 Viszont az anyagköltség  a legkevesebb. Egy szobára kb. 10 eft elég. Glett, és festék.

 

 

 Viszont ha fiatalok vagytok és van bátorságotok meg lehet próbálni.

 Egy közepes lakás fetése is 120 -140 eft. A jó mester másodmagával 2 . nap alatt megcsinálja.

 

 Viszont Ti biztos nem. És ami a lényeges - a kipakolás  , takarítás igy is úgy is a Ti feladatotok, arra is elmegy minimum 2 x 3 nap. Vagy több.

 Tehát :  a közép 130 eft -ból le a z anyagra 30 eft, akkor azt számoljátok megéri e nektek 6 -8 napot azért bajlódni ?

 ha a munkahelyteken többet kerestek, nyilván nem !!

A hozzászólás:
KovátsBogi Creative Commons License 2011-06-10 14:51:06 53

Sziasztok! Épp lakást újítunk fel és nem tudjuk eldönteni, hogy fizessünk egy rakást pénzt egy festőnek, vagy mi magunk fessünk? A két szobánk falaira és pár radiátorra gondoltunk. Van valami ötletetek, hogy mivel tudnánk mi is biztosan szépen kifesteni? És hogy hogyan álljunk neki? Köszi!:B.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!