Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2011-06-09 17:32:06 4150

Vaterán 15-ért van működőképes is.

 

A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2011-06-09 17:29:41 4149

30.000-ért akár egy használt, de működőképes darabot is tudsz venni, én nem költenék ennyit a javítására.


Ha van műszerész ismerős, aki haveri alapon megjavítja,  akkor esetleg vadászhattok az Ebay-en bontott CCD panelt is, tuti olcsóbban kijön.

Előzmény:
krice1375 Creative Commons License 2011-06-03 16:52:31 4148

Sziasztok Fórumozók!

 

A segítségeteket szeretném kérni. 7 év aktív használat és kb. 14 500 exponálás után meghibásodott a Fuji FinePix S7000-esem CCD-je, a javítása kb. 30-40 ezer Ft lenne. Azt kérdezném tőletek, hogy mit tanácsoltok, érdemes-e megjavíttatni ennyiért, vagy érdemesebb inkább kb. 50-60 ezerért venni egy mai gépet?

 

Csak utazások, kirándulások, kertipartik alkalmával, hobbi szinten használom, de nagyon megszerettem, főleg azért, mert sok mindent lehet rajta manuálisan is beállítani. Nem vagyok profi fotós, de nagyon sok mindent tanultam a használata során, ezért csak hasonló minőségű és funkciókkal bíró gépre cserélném le, viszont 60 ezernél többet nem szeretnék rászánni.

 

Kérlek adjatok tanácsot, mit érdemesebb tenni a fentiek figyelembevételével!

 

Köszönöm!
Krisz

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!