|
|
|
|
 |
caisse
2011-06-08 10:47:20
|
4725
|
Nem tudom hogy alakul Plaza felépülése de én őt a Vueltára gondolom esélyesnek, legalábbis ha időben felépül. |
|
 |
varyvanda
2011-06-08 08:06:21
|
4724
|
Szegény Unzuét nagyon sajnálom, mert őt aztán valóban az ág is húzza. Valverde eltiltása után még úgy tűnt, hogy át tudja vészelni ezt a nehéz időszakot. Tondo azonban meghalt, Ruben Pláza súlyosan megsérült, Intxaustit pedig valószínűleg lelkileg küldte padlóra a baleset. :-(
Egy kicsit előbbre lennénk, ha az Uran-Zandio páros nem ment volna el pénzt keresni a ködös Albionba. Ha hamarabb stabilizálódik a csapat pénzügyi helyzete, akkor tavaly inkább haza kellett volna hozni Flechat, mint utána engedni a kolumbiait. Ráadásul Xavival. Az én Szavimmal. |
|
A hozzászólás:
 |
gugugaga
2011-06-08 01:08:15
|
4723
|
Ruben Plaza-ra lehet majd számítani.
Ezen a versenyen pedig Rui Costára. |
|
Előzmény:
 |
caisse
2011-06-07 18:21:21
|
4721
|
Hát Intxausti top5-ben már biztos nem lesz 18 percet sikerült összeszednie 2 szakasz alatt.Remélem ez azt jelenti hogy csak edzésnek tekinti a versenyt a Tour-ra,mert rajta kívül senkiben nem látok esélyt hogy ott legyen a hegyeken a Touron. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|