Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2011-06-02 15:47:07 101

Full manuális expo beállítás, alacsony iso, szűk rekesz, max. 8-15 másodperc expo többször egymás után. Ki kell játszani a jót. Nappal másképp nem igazán megy.

Előzmény:
fireproof1173 Creative Commons License 2011-06-02 15:32:39 100

Sziasztok. Van egy NikonD3000 gépem és egy 18-55 kitobi. Na most az a problémám h szeretnék villámot fotózni de mindig kiég a kép ha hozzú záridőt használok. Hogyan tudnék jó villámfotókat csiálni? vagy most túl világos van ehhez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!