Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsuzzzs_ Creative Commons License 2011-05-31 22:41:47 98

Hát, ebből a 2 opcióból nekem inkább b&w, de miért nem fakítod kicsit azt a királykéket, és akkor sztem jobb lesz. Én is visszavettem az enyémek színéből, éppen csak annyit, hogy ne legyen arcbamászó.

Előzmény:
Rizscsibe Creative Commons License 2011-05-30 18:28:29 96

Nekem jobban tetszik b&w, csupán ezért.

 

 

Színesben:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!