|
|
|
|
 |
lukhazi
2011-06-01 18:38:54
|
260
|
1.Köszönöm a "segítséget"....
2.Van digitális gépem is, de a kérdésemhez ennek semmi köze....(használt amúgy sem kellene) 3.A memóriakártyákról is nagyítani kell valahogy, és az már nincs ingyen.....
4.Nagyobb az esélye egy memóriakártyára készített fotó "eltünésének"
Nevezd aminek akarod,akár romantikának is, de Én akkor is jobban szeretem....
De mégegyszer köszönöm!
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-05-31 21:02:13
|
259
|
1.) ezt miért itt kérdezed? (objektívekről szubjektíven...)
.
2.) Már bocsáss meg, nagyon "romantikus" a filmes világ de az már csak nosztalgia.
Én a helyedben vennék egy EOS 400-450D-t 40-60e forintért és ahhoz vennék egy-két obit.
Ne feledd, nem kell filmeket venned, előhivatni. Egy memóriakártyára annyit fotózol, amennyit csak akarsz (ingyen) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|