Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-05-31 21:02:13 259

1.) ezt miért itt kérdezed? (objektívekről szubjektíven...)

.

2.) Már bocsáss meg, nagyon "romantikus" a filmes világ de az már csak nosztalgia.

Én a helyedben vennék egy EOS 400-450D-t 40-60e forintért és ahhoz vennék egy-két obit.

Ne feledd, nem kell filmeket venned, előhivatni. Egy memóriakártyára annyit fotózol, amennyit csak akarsz (ingyen)

A hozzászólás:
lukhazi Creative Commons License 2011-05-31 20:08:03 258

Sziasztok!

 

Van egy Sony/Minolta Dynax4-es analóg gépem, most szeretnék venni egy min 300mm-es objektívet, ezzel kapcsolatban kérdezném hogy a Canon Objektívek jók-e, létezik-e valami átalakító rá.Ezt rá lehet rakni valahogy pl.:

http://www.vatera.hu/sigma_100_300mm_zoom_objektiv_canon_ef_1459495013.html

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!