Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2011-05-30 11:11:03 154

hát nekem elég volt belőle komolyan azt hittem,hogy álmodok amit művelt...most fürdő szobáka jéészakáztak a kis kacsák ott volt megfelelő hely nekik már olyan szépek voltak egyhetesek....iszonyú sokak szerint patkány volt...de letem egy barna szőrszálat ahol berágta magát....

A hozzászólás:
falcoivan Creative Commons License 2011-05-29 22:20:36 153

Tegyél ki tojást, ha elviszi akkor megvan a modszer amivel mielöbb véget  ill. elégtételt tudsz vetni a károkozon.

Évekig küzdöttem egy nyesttel. Elnem tudom mondani a károkat.....

Előzmény:
madar86 Creative Commons License 2011-05-29 21:49:39 152

sziaszok valami szemét féred megölte a kiskacsáimat 33 ból 9 maratd nagyából egyba nem tudom mi tette ezt :'( téga falon bekapart a fugán keresztűl kikaparta a vakolatot a habarcsot is elég lenne kivési ez emg csak úgy kikaparta és legyilkolt mindent :'(

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!