|
|
|
|
 |
falcoivan
2011-05-29 22:20:36
|
153
|
Tegyél ki tojást, ha elviszi akkor megvan a modszer amivel mielöbb véget ill. elégtételt tudsz vetni a károkozon.
Évekig küzdöttem egy nyesttel. Elnem tudom mondani a károkat..... |
|
A hozzászólás:
 |
madar86
2011-05-29 21:49:39
|
152
|
sziaszok valami szemét féred megölte a kiskacsáimat 33 ból 9 maratd nagyából egyba nem tudom mi tette ezt :'( téga falon bekapart a fugán keresztűl kikaparta a vakolatot a habarcsot is elég lenne kivési ez emg csak úgy kikaparta és legyilkolt mindent :'(
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|