Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
TeeCee :o) Creative Commons License 2011-05-27 20:21:58 24410

Szia tke, köszi, az egyenlőre meszire van :)

Ugye mindig azt adja el az ember, amit később használna... :D

Előzmény:
topoly Creative Commons License 2011-05-27 18:36:42 24409

Én egy Kenko 1,5x-t fel tudnék ajánlani, de ahhoz legalább Orosházáig el kellene jönnöd.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!