Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2011-05-24 20:57:53 1065

"összeallitani a megfelelöt" ... es a gyerekek is tapot esznek v ök aze ehetnek meg normalis etelt is? v a kutya vmiert fontosabb, mint egy gyerek?

(agyrem!)

Előzmény:
nusicica000 Creative Commons License 2011-05-24 20:54:02 1063

Szia,

 

Bocs, hogy bele.. én amúgy táp párti vagyok (prémium táp), azzal etetek, nem hiszem hogy magam össze tudnám állítani ami megfelelő, de ilyet, hogy a kutya valamit nem eszik meg el sem tudom képzelni...:)

 

Lehet nem enni, meg ez a kaja és kész, ha nem kell nem kell, más nincs.

Nem is válogatnak a kutyáim! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!