Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nusicica000 Creative Commons License 2011-05-24 20:55:36 1064

Én azzal etetek. Eukanuba-ról tértünk át folyamatos hasmenés miatt (egy éves korában el kezdett menni a hasa tőle, bárányostól is) és teljesen elégedetek vagyunk vele! aktív és bárányost etettem eddig.

 

Üdv,

 

Előzmény:
briogit Creative Commons License 2011-05-19 13:53:44 1062

Erre én is kiváncsi vagyok.

Joserát etet-e valaki?

 

Tapasztalat.Köszi::)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!