Keresés

Részletes keresés

Belgaóriás Creative Commons License 2011-05-27 08:26:32 117

Heló!

 

Tedd fel ide is a képeket, hátha itt többen látják:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9080874

 

Egyébként hol lakol, mert én is Borsodi vagyok.

 

• American Giant Homer Pigeon

A hozzászólás:
linus79 Creative Commons License 2011-05-23 14:48:01 116

elado borsod megyében külömbözö fajtáju,föként nagytestü galambok,texán,posta,mondén,1 fekete strasszer, 1 dupla kontyos,stb kb 20 + fiatalok, képet teszek fel a galambok nem levágásra hanem tovább tartásra kinálom ,nagyon jo költök van köztük dajka galamb is,

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!