|
|
|
|
 |
Balu kacsa
2012-06-21 19:07:56
|
1182
|
remélem énis? :) |
|
 |
Gomez9
2011-05-25 21:29:58
|
17
|
Sziasztok!
Nagyon örülök ennek a topicnak hogy létrejött,köszönet madar86-nak!:)
Én is tartok némakacsákat sok más melett;)
Nekem pedig olyan kérdésem lenne,hogy 3 db néma tojóm van tojnak helyel közzel,de nem hajlandóak elülni(hármójuk közül 2 tavalyi kelésű 1 pedig 2 éves tavaly is ült de idén semmi!kénytelen voltam tyúk alá tenni a tojásokat.)
Mi lehet ennek az oka? |
|
 |
anyabanya
2011-05-23 11:01:12
|
4
|
apám mindig tartott, a gyerekek meg féltek tőle mert olyan hülye rémisztő hangjuk volt, de a ksikacsák attól még imádnivalok voltak...
persze apám tömoött is kacsát és mindig a házi és a néma keverékét, mert annak nagyobb lett a mája...sosem felejtem el szegény öreget, milyen büszkén pucolta őket és karácsonykor minden családtag kapott egy saját májat...(jó büdös volt a kacsa puculás ám, mert ő egy vizes pelenkát vasalt rajtuk és a gőztől tökéletesen kijött tokostul a toll...) |
|
 |
ez-Ben
2011-05-23 10:15:57
|
0
|
:) Sok sikert ! ( reméljük a hsz-sok nem "némák" lesznek ! ( Üdv.:) |
|
A hozzászólás:
 |
madar86
2011-05-23 10:05:53
|
-
|
Sziasztok! néma kacsásokat várok ide szorítkozzuk erre a fajtára! :)
Képeket,videókat,adás-vétel-csere,tenyésztás,tartás témákban.
Remélem beindul a topic :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|