Keresés

Részletes keresés

Balu kacsa Creative Commons License 2012-06-21 19:07:56 1182

remélem énis? :)

Gomez9 Creative Commons License 2011-05-25 21:29:58 17

Sziasztok!

 

Nagyon örülök ennek a topicnak hogy létrejött,köszönet madar86-nak!:)

Én is tartok némakacsákat sok más melett;)

Nekem pedig olyan kérdésem lenne,hogy 3 db néma tojóm van tojnak helyel közzel,de nem hajlandóak elülni(hármójuk közül 2 tavalyi kelésű 1 pedig 2 éves tavaly is ült de idén semmi!kénytelen voltam tyúk alá tenni a tojásokat.)

Mi lehet ennek az oka?

anyabanya Creative Commons License 2011-05-23 11:01:12 4

apám mindig tartott, a gyerekek meg féltek tőle mert olyan hülye rémisztő hangjuk volt, de a ksikacsák attól még imádnivalok voltak...

persze apám tömoött is kacsát és mindig a házi és a néma keverékét, mert annak nagyobb lett a mája...sosem felejtem el szegény öreget, milyen büszkén pucolta őket és karácsonykor minden családtag kapott egy saját májat...(jó büdös volt a kacsa puculás ám, mert ő egy vizes pelenkát vasalt rajtuk és a gőztől tökéletesen kijött  tokostul a toll...)

ez-Ben Creative Commons License 2011-05-23 10:15:57 0

 

 :) Sok sikert ! ( reméljük a hsz-sok nem "némák" lesznek ! ( Üdv.:)

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2011-05-23 10:05:53 -

Sziasztok!
néma kacsásokat várok ide szorítkozzuk erre a fajtára! :)


Képeket,videókat,adás-vétel-csere,tenyésztás,tartás témákban.

Remélem beindul a topic :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!